Центр розвитку дитини

(дошкільний навчальний заклад) №26

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

8.7. У центрі розвитку дитини може створюватись і діяти піклувальна рада – орган самоврядування, який формується з представників органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, окремих громадян з метою залучення громадськості до розв’язання проблем освіти, забезпечення сприятливих умов ефективної роботи центру розвитку дитини.

Піклувальна рада (у складі 5 осіб) створюється за рішенням загальних зборів або ради центру розвитку дитини. Члени піклувальної ради обираються на загальних зборах центру розвитку дитини і працюють на громадських засадах. Очолює піклувальну раду голова, який обирається шляхом голосування на її засіданні з числа членів піклувальної ради. Кількість засідань визначається їх доцільністю, але, як правило, не менше ніж чотири рази на рік.

Основними завданнями піклувальної ради є:

- співпраця з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями, навчальними закладами, окремими громадянами спрямована на поліпшення умов утримання дітей у центрі розвитку дитини;

- сприяння зміцненню матеріально-технічної, культурно-спортивної, корекційно-відновлюваної, лікувально-оздоровчої бази центру розвитку дитини;

- сприяння залученню додаткових джерел фінансування центру розвитку дитини;

- сприяння організації та проведенню заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу;

- організація дозвілля та оздоровлення дітей і працівників центру розвитку дитини;

- стимулювання творчої праці педагогічних працівників;

- всебічне зміцнення зв’язків між родинами дітей та центром розвитку дитини;

- сприяння соціально-правовому захисту учасників навчально-виховного процесу.

 

ІХ. МАЙНО ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

 

9.1. Матеріально-технічна база центру розвитку дитини включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена в балансі центру розвитку дитини.

9.2. Майно центру розвитку дитини, яке перебуває в комунальній власності міста та закріплене за центром розвитку дитини, належить йому на правах оперативного управління відповідно до чинного законодавства, рішення про існування і статуту центру розвитку дитини та укладених ним угод.

9.3. Центр розвитку дитини відповідно до чинного законодавства користується земельними ділянками, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

9.4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна центру розвитку дитини проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані центру розвитку дитини внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

9.5. Центр розвитку дитини має право розпоряджатися закріпленим за ним майном, яке перебуває в комунальній власності міста, тільки за рішенням засновника (власника).

9.6. Центр розвитку дитини, згідно діючого законодавства, не має права продавати іншим юридичним та фізичним особам, обмінювати, передавати в оренду, надавати безоплатно в користування або в позику приналежне йому майно, а також списувати його з балансу в порядку, встановленому засновником (власником).

 

Х. ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

10.1. Фінансово-господарська діяльність центру розвитку дитини проводиться відповідно до чинного законодавства та цього статуту.

Джерелами фінансування центру розвитку дитини є кошти:

- засновника (власника) – міського бюджету – у розмірі, передбаченому нормативами фінансування;

- батьків або осіб, які їх замінюють;

- благодійні внески (добровільні пожертвування), цільові внески фізичних та юридичних осіб;

- інші надходження, не заборонені чинним законодавством.

10.2. Центр розвитку дитини за погодженням із засновником (власником) та/або Департаментом освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області має право:

- придбавати, орендувати необхідне йому обладнання та інше майно;

- отримувати допомогу від підприємств, установ, організацій або фізичних осіб;

- здавати в оренду приміщення, споруди, обладнання юридичним та фізичним особам для провадження освітньої діяльності згідно із законодавством.

10.3 Доходи (прибутки) центру розвитку дитини використовуються виключно для фінансування видатків на утримання дошкільного навчального закладу, який є неприбутковою установою, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених його Статутом.

10.4. Статистична звітність про діяльність центру розвитку дитини здійснюється відповідно до законодавства.

10.5. Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в дошкільному закладі визначається законодавством України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 № 1007-р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери», нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та органами місцевого самоврядування, яким підпорядкований дошкільний заклад. Бухгалтерський облік здійснюється (самостійно або через централізовану бухгалтерію) відповідно до рішення головного розпорядника коштів – Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

 

 

ХІ. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

11.1. Основною формою контролю за діяльністю центру розвитку дитини є державна атестація, що проводиться один раз на десять років у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

11.2. Контроль за дотриманням центром розвитку дитини державних вимог щодо змісту, рівня й обсягу дошкільної освіти здійснюється Департаментом освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

11.3.Зміст, форми та періодичність контролю, не пов’язаного з навчально-виховним процесом, встановлюється засновником (власником) центру розвитку дитини та/або Департаментом освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

 

ХП. РЕОРГАНІЗАЦІЯ І ЛІКВІДАЦІЯ

ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

12.1 Реорганізація і ліквідація центру розвитку дитини здійснюються за рішенням сесії Кременчуцької міської ради та в порядку, встановленому чинним законодавством.

12.2. Передача активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету проводиться у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

 

 

 

 

Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 12
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вікіпедія
Час за Києвом

Domin © 2019