«  Жовтень 2017  »

Консультація для батьків на тему:

" Гімнастика Мозку "

Центр розвитку дитини анонсує нову розвиваючу технологію

«Гімнастика Мозку»

Вправи, що полегшують процес навчання.

Автор: Пол Деннісон, засновник Організації Освітньої Кінезіології (США).

Результативність вправ

• підвищується продуктивність розумової діяльності на 50%.
  • знижується тривожність, покращується емоційний стан, знижується невротизація, спричинена навчальною діяльністю на заняттях;
  • покращується пам»ять та увага;
  • полегшується процес адаптації до нових умов .

Вправи покращують координацію рухів, зір, слух, мовлення, техніку читання. Сприяють засвоєнню навичок читання та розвивають  моторику рук для письма

Тривалість занять –  15 хвилин.

Комплекси вправ виконуються протягом 8 тижнів з перервою в 2 тижні з продовженням ще на 8 тижнів.

Згодом вправи використовуються за потреби: після стресів, перед виконанням домашніх завдань, перед тестуванням та напруженою розумовою роботою.

Вправи підвищують результати в спорті, високоефективні для занять музикою, живописом, танцями.

Правила виконання Гімнастики Мозку

• Вправа №1 – склянка води.
  • Виконання вправ - при спокійному диханні.
  • Тренер має бути збалансованим, в гарному настрої.
  • Бажання дітей. (Виконання вправ за наказом не приносить користі). Мотивація та роз»яснення корисного впливу вправ.
  • Систематичність і регулярність (ефект відчутний  з перших занять та зростає при щоденному виконанні).

Механізм дії вправ

Вправи спрямовані на відновлення та закріплення балансу між активністю правої і лівої півкуль головного мозку.

Відбувається  регулярна активація   ділянок мозку, що регулюють процеси пам»яті та уваги, координації та психоемоційної рівноваги, підвищують стресостійкість та розумову працездатність.

Центри «Гімнастики Мозку» поширені в 80 країнах світу. Школи та дитсадки включають кінезіологічні хвилинки в режим дня.

Центр розвитку дитини з 2015 року також приєднався до впровадження розвиваючої технології Пола Деннісона.

Domin © 2017